تحلیل تکنیکال (تحلیل الیوت) نماد فمراد (۲۹ آذر ۱۳۹۹) – سیگنال خرید

زمان مطالعه: 2 دقیقه

نماد فمراد و ابزارهای به کار رفته در تحلیل تکنیکال آن:

نماد فمراد در(تحلیل الیوت) – فیبوناچی ریتریسمنت – فیبوناچی پروجکشن – کانال – کانال فیبوناچی – محدوده ی PRZ – اندیکاتور حجم – اندیکاتور RSI

(قیمت بعد از یک روند صعودی، به نظر در حال تشکیل یک الگوی پنج موجی الیوتی می باشد. با استفاده از برخی ابزارهای تحلیل تکنیکال، به دنبال محل مناسب برای ورود به معامله هستیم)

قیمت نماد فمراد یک حرکت صعودی را از اوایل دی ماه ۹۸ شروع کرده است.حرکت صعودی تا پایان اسفند ماه ۹۸ ادامه پیدا کرده است . ما آن را موج یک الیوت در نظر گرفته ایم.

پس از آن قیمت وارد فاز اصلاحی شده ( موج دوم الیوت) و با یک سه موجی این اصلاح در اوایل خرداد ماه ۹۹ خاتمه یافته.

پس از آن و از همان اوایل خرداد ماه ۹۹، قیمت شروع به یک رشد مناسب همراه با افزایش معاملات در طرف خریدار کرده که تا اواسط مرداد ماه ۹۹ ادامه داشته و ما آن را موج سوم الیوت در نظر گرفته ایم.

سپس با استفاده از برخی ابزار های تکنیکال که در ابتدای متن نام آن ها ذکر شده است، محل احتمالی پایان موج چهارم مشخص شده است.

همانطور که مشاهده می کنید، قیمت به محل مورد نظر ما (PRZ) واکنش مناسبی نشان داده است. با افزایش حجم معاملات در طرف خریدار و تشکیل الگوهای بازگشتی و برگشت اندیکاتور RSI از محل اشباع فروش، اتمام موج چهارم الیوت تایید شده است.

حال برای ورود به معامله منتظر شکست خط روند نزولی و عبور قیمت از نقطه ی عطف مشخص شده هستید.

(در تصویر در محدوده ی قمیتی ۱۳۷.۰۰۰ ریال که با یک دایره ی آبی رنگ مشخص شده است) .

پس از خروج قیمت از نقطه ی مورد نظر، انتظار صعود آن تا حد سود اول را داریم . پس از محقق شدن آن به دنبال اهداف قیمتی بالاتر هستیم.

میتوانید سیگنال های دیگر را در سایت و پیج اینستاگرام ما ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید