تحلیل تکنیکال (تحلیل الیوت) نماد غشاذر (۱۷ دی ۱۳۹۹) – سیگنال خرید

زمان مطالعه: 2 دقیقه

نماد غشاذر و ابزارهای به کار رفته در تحلیل تکنیکال آن :

برای تحلیل نماد غشاذر از موج شماری الیوت (تحلیل الیوت)، فیبوناچی ریتریسمنت، فیبوناچی پروجکشن، کانال فیبوناچی، چنگال اندروز، محدوده ی PRZ، اندیکاتور حجم، اندیکاتور RSI، استفاده شده است.

(قیمت بعد از یک روند صعودی، به نظر در حال تشکیل یک الگوی پنج موجی الیوتی می باشد. با استفاده از برخی ابزارهای تحلیل تکنیکال، به دنبال محل احتمالی تمام شدن موج چهارم الیوت هستیم)

قیمت یک روند صعودی را از اواخر سال ۱۳۹۶ شروع کرده است. در مهر ماه ۱۳۹۷ به نقطه ی اوج خود رسیده . ما این حرکت را موج یک الیوت در نظر گرفته ایم.

پس از آن قیمت وارد یک فاز اصلاحی شده که تا اواخر سال ۹۷ ادامه داشته است . ما این حرکت را موج دوم الیوت در نظر گرفته ایم.

از اوایل سال ۱۳۹۸ قیمت شروع به رشد کرده، از آبان ۹۸ وارد فاز صعودی خیره کننده ای شده است. تا تیرماه ۹۹ ادامه داشته و ما آن را موج سوم الیوت در نظر گرفته ایم.

از تاریخ ۱۳۹۹/۴/۷ قیمت نتوانسته به صعود خود ادامه دهد.پس از آن وارد یک فاز اصلاحی شده که ما آن را موج چهار الیوت در نظر گرفته ایم.

در این تحلیل، ما علاوه بر تحلیل الیوت، از ابزارهایی که در ابتدای متن ذکر شده است نیز استفاده کرده ایم؛ که شما می توانید در بخش یادگیری سایت نحوه ی استفاده ی هر کدام از آن ها را مشاهده نمایید.

همانطور که مشاهده می کنید، قیمت به محل مورد نظر ما (PRZ) واکنش مناسبی نشان داده، و با افزایش حجم معاملات در طرف خریدار و تشکیل الگوهای بازگشتی و برگشت اندیکاتور RSI از محل اشباع فروش، اتمام موج چهارم الیوت تایید شده است.

با اصلاح آخرین ریز موج از موج چهارم، سیگنال ورود به موج پنجم صادر شده است، هدف های قیمتی در تصویر مشخص شده اند که با توجه به استراتژی معاملاتی و مدیریت مالی مناسب شخصی خود، می توان وارد معامله شد.

برای دریافت سیگنال های بیشتر میتوانید به قسمت سیگنال سایت موج پنجم و صحفه اینستاگرام ما مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید